.

dbb

Najwięcej wyróżnień „Dobre, bo bialskie” podczas gali powiatu bialskiego trafiło do Międzyrzeca Podlaskiego. Uroczystość odbyła się 5 stycznia w starostwie powiatowym w Białej Podlaskiej.

Starostwo przyznaje nagrody już od 17 lat. Dostają je firmy i instytucje, które w ostatnim roku przyczyniły się do rozwoju społecznego, gospodarczego czy też promocji powiatu bialskiego.
Nagroda  „Dobre, bo bialskie” trafiła do międzyrzeckiej spółki - Przedsiębiorstwu Usług Komunalnych, statuetkę otrzymało także miasto Międzyrzec Podlaski, laureat konkursu Gmina Lider Samorządności. To kolejne wyróżnienie, które w ostatnim czasie otrzymał samorząd. W październiku 2016 r. burmistrz Zbigniew Kot odebrał nagrodę Lider Rozwoju Regionalnego, przyznawaną przez Polską Agencję Przedsiębiorczości za aktywności władz miasta w zakresie pozyskiwania nowych inwestorów.