KTO TY JESTEŚ? POLAK MAŁY!

Wspólną recytacją znanego wiersza rozpoczął się festyn z okazji Dnia Flagi RP. Były tańce, zabawy integracyjne i cukrowa wata, a także konkursy z nagrodami. Przedszkolaki i najmłodsi uczniowie szkół bawili się z Papą Smerfem i Smerfetką.

DYSKUTOWALI NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA

24 kwietnia w międzyrzeckim Urzędzie Gminy odbyła się debata poświęcona bezpieczeństwu. Spotkanie z udziałem władz miasta i gminy Międzyrzec Podlaski oraz mieszkańców zorganizował tutejszy Komisariat Policji.

ZAWADKI I STOŁPNO NAJLEPSZE

Wielkie emocje towarzyszyły tegorocznym ćwiczeniom sportowo-pożarniczym, które odbyły się 23 kwietnia na międzyrzeckim stadionie. W mieście triumfowali druhowie z OSP Zawadki i druhny z OSP Stołpno.

dbb

Najwięcej wyróżnień „Dobre, bo bialskie” podczas gali powiatu bialskiego trafiło do Międzyrzeca Podlaskiego. Uroczystość odbyła się 5 stycznia w starostwie powiatowym w Białej Podlaskiej.

Starostwo przyznaje nagrody już od 17 lat. Dostają je firmy i instytucje, które w ostatnim roku przyczyniły się do rozwoju społecznego, gospodarczego czy też promocji powiatu bialskiego.
Nagroda  „Dobre, bo bialskie” trafiła do międzyrzeckiej spółki - Przedsiębiorstwu Usług Komunalnych, statuetkę otrzymało także miasto Międzyrzec Podlaski, laureat konkursu Gmina Lider Samorządności. To kolejne wyróżnienie, które w ostatnim czasie otrzymał samorząd. W październiku 2016 r. burmistrz Zbigniew Kot odebrał nagrodę Lider Rozwoju Regionalnego, przyznawaną przez Polską Agencję Przedsiębiorczości za aktywności władz miasta w zakresie pozyskiwania nowych inwestorów.

Więcej w kategorii: Ogłoszenia

herb um