KTO TY JESTEŚ? POLAK MAŁY!

Wspólną recytacją znanego wiersza rozpoczął się festyn z okazji Dnia Flagi RP. Były tańce, zabawy integracyjne i cukrowa wata, a także konkursy z nagrodami. Przedszkolaki i najmłodsi uczniowie szkół bawili się z Papą Smerfem i Smerfetką.

DYSKUTOWALI NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA

24 kwietnia w międzyrzeckim Urzędzie Gminy odbyła się debata poświęcona bezpieczeństwu. Spotkanie z udziałem władz miasta i gminy Międzyrzec Podlaski oraz mieszkańców zorganizował tutejszy Komisariat Policji.

ZAWADKI I STOŁPNO NAJLEPSZE

Wielkie emocje towarzyszyły tegorocznym ćwiczeniom sportowo-pożarniczym, które odbyły się 23 kwietnia na międzyrzeckim stadionie. W mieście triumfowali druhowie z OSP Zawadki i druhny z OSP Stołpno.

pk str

Korzystający z parkingów na placu Jana Pawła II i ul. Staromiejskiej nie muszą liczyć groszy, bo za postój można już płacić kartą. Od wczoraj trzeba wpisywać nr rejestracyjny pojazdu, najlepiej przed rozpoczęciem transakcji.

Opłaty pobierane są tylko w dni robocze (poniedziałek- piątek) w godz. 8.00-16.00. W dni świąteczne (ustawowo wolne od pracy) postój jest bezpłatny. Parkomaty znajdują się w dostępnych miejscach: przy sklepach Witaminka, Oleńka, obok telebimu i przy ul. Staromiejskiej. Ich obsługa nie jest skomplikowana, ponadto na każdym urządzeniu znajduje się instrukcja. Ważne, aby przed płatnością wpisać numer rejestracyjny auta! Należności parkingowe trzeba uiszczać z góry, a dowód wpłaty włożyć za przednią szybę auta. Brak biletu parkingowego skutkuje dodatkową opłatą w wysokości 50 zł.

Uwaga! Osoby niepełnosprawne, posiadające ważne karty parkingowe nie muszą płacić za postój, ale tylko w miejscach do tego wyznaczonych.

Więcej w kategorii: Ogłoszenia

herb um