KTO TY JESTEŚ? POLAK MAŁY!

Wspólną recytacją znanego wiersza rozpoczął się festyn z okazji Dnia Flagi RP. Były tańce, zabawy integracyjne i cukrowa wata, a także konkursy z nagrodami. Przedszkolaki i najmłodsi uczniowie szkół bawili się z Papą Smerfem i Smerfetką.

DYSKUTOWALI NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA

24 kwietnia w międzyrzeckim Urzędzie Gminy odbyła się debata poświęcona bezpieczeństwu. Spotkanie z udziałem władz miasta i gminy Międzyrzec Podlaski oraz mieszkańców zorganizował tutejszy Komisariat Policji.

ZAWADKI I STOŁPNO NAJLEPSZE

Wielkie emocje towarzyszyły tegorocznym ćwiczeniom sportowo-pożarniczym, które odbyły się 23 kwietnia na międzyrzeckim stadionie. W mieście triumfowali druhowie z OSP Zawadki i druhny z OSP Stołpno.

gazaciag

W Miedzyrzecu Podlaskim trwa rozbudowa gazociągu na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Radzyńskiej (ok. 2,5 km). Zasili on jeden z największych zakładów  produkcyjnych w mieście dr Gerard przy ul. Radzyńskiej. Taką możliwość będą miały także inne zakłady oraz budynki mieszkalne  zlokalizowane w sąsiedztwie.  Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec lipca tego roku.

Mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego zainteresowani zasileniem swych posesji w gaz mogą złożyć wnioski o wydanie warunków przyłączenia do sieci gazowej. Informacje na temat formalności, jakich należy dokonać można uzyskać w Zakładzie Gazowniczym w Lublinie przy ul. Diamentowej 15 nr, w Gazowni  Biała Podlaska w miejscowości  Sławacinek Stary 6 G tel. (83) 88 88 395 lub na stronie internetowej www.psgaz.pl zakładka DLA KLIENTA  Przyłączenie do sieci gazowej.

Więcej w kategorii: Ogłoszenia

herb um