.

gazaciag

W Miedzyrzecu Podlaskim trwa rozbudowa gazociągu na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Radzyńskiej (ok. 2,5 km). Zasili on jeden z największych zakładów  produkcyjnych w mieście dr Gerard przy ul. Radzyńskiej. Taką możliwość będą miały także inne zakłady oraz budynki mieszkalne  zlokalizowane w sąsiedztwie.  Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec lipca tego roku.

Mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego zainteresowani zasileniem swych posesji w gaz mogą złożyć wnioski o wydanie warunków przyłączenia do sieci gazowej. Informacje na temat formalności, jakich należy dokonać można uzyskać w Zakładzie Gazowniczym w Lublinie przy ul. Diamentowej 15 nr, w Gazowni  Biała Podlaska w miejscowości  Sławacinek Stary 6 G tel. (83) 88 88 395 lub na stronie internetowej www.psgaz.pl zakładka DLA KLIENTA  Przyłączenie do sieci gazowej.