0
0
s2smodern

bvgnvn567567

Przedostatni, piąty turniej Pucharu Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski w Szachach Szybkich i Błyskawicznych rozegrano 18 listopada. Na starcie stanęło 51 szachistów z woj. lubelskiego i mazowieckiego.

Klasyfikację open wygrał Ignat Bogdanov z dorobkiem 8,5 pkt. Ignat stracił pół punktu remisując partię z Patrycją Waszczuk, która zajęła drugie miejsce z takim samym wynikiem punktowym. Trzecie miejsce po raz kolejny wywalczył Michał Łosicki z dorobkiem 6,5 pkt.

W klasyfikacjach juniorskich zwyciężyli: do lat 14 - Wojtek Kakowski (K. Sz. Skoczek Siedlce), juniorki do lat 14 - Hania Nurzyńska z MUKS "Gambit" w Międzyrzecu Podlaskim oraz z tego samego klubu: Andrzej Pietkiewicz (juniorzy do lat 10),  Ania Oleksiuk (juniorki do lat 10). W kategorii juniorki do lat 8 zwyciężyła Julka Golec.

Turniej finałowy odbędzie się 9 grudnia.