0
0
0
s2smodern

Od 1 do 4 lipca w Olsztynie trwały Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w Pływaniu. W zawodach wystartowało 673 zawodników z 168 klubów. KS Narwal Międzyrzec Podlaski reprezentowało dwóch chłopców. Nasi zawodnicy wypadli znakomicie wywalczając awans do finałów.

Wiktor Mironiuk awansował do Finału A na dystansie 50 m st. grzbietowym. Ostatecznie zajął 8 miejsce w Polsce. Jego kolega Cezary Cap awansował do Finału B ( miejsca 11-20) i zajął w nim trzecią lokatę, co dało mu 13 miejsce w tej konkurencji na 193 zawodników startujących na tym dystansie.

Tuż za finałami plasowali się oni w innych swoich startach. Wiktor był 22. na 100 i 200 m st. grzbietowym. Czarek natomiast zajął 21 miejsce na 100 m st. dowolnym. We wszystkich swoich startach zawodnicy znacząco poprawili swoje rekordy życiowe.