Strona główna
SZALONY BIEG DLA SPRAGNIONYCH WRAŻEŃ

SZALONY BIEG DLA SPRAGNIONYCH WRAŻEŃ


Pięć kilometrów najeżonych przeszkodami mieli do pokonania uczestnicy II edycji Ekstremalnego Biegu Międzyrzeckich Jeziorek, który odbył się 26 sierpnia. Wystartowało w nim 53 zawodników.


Więcej informacji

POBIEGLI ULICAMI MIASTA

POBIEGLI ULICAMI MIASTA


Za nami druga edycja Ulicznej Międzyrzeckiej Dychy. W biegu wystartowało 150 osób w wieku od 2 do 78 lat.Wśród konkurencji znalazły się biegi dla dzieci, marsz nordic walking, bieg na rolkach oraz bieg główny na 10 km. Nie było łatwo, upał dawał się we znaki, ale nie zniechęcił uczestników, którzy mimo zmęczenia zadowoleni wbiegali na metę.


Więcej informacji

POWSTANIE NOWA ŚCIEŻKA ROWEROWA

POWSTANIE NOWA ŚCIEŻKA ROWEROWA


Już we wrześniu rozpocznie się budowa kolejnej ścieżki rowerowej w Międzyrzecu Podlaskim. Dzięki temu miłośnicy dwóch kółek zyskają dogodny dojazd do ul. Rudnickiej.


Więcej informacji

GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU

GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU


Międzyrzecka Kryta Pływalnia „Oceanik” wkrótce będzie jak nowa. Miasto pozyskało 342 tys. zł na remont hali basenowej i jej zaplecza.


Więcej informacji

 

Oświadczenie o wartości sprzedaży napojów alkoholowych w roku poprzednim (2016)  należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 stycznia 2017 r. (indywidualnie dla każdego rodzaju zezwolenia).

 Opłata za korzystanie z zezwolenia na sprzedaż lub sprzedaż i podawanie napojów alkoholowych wnoszona jest na rachunek bankowy Urzędu Miasta Międzyrzec Podlaski Bank Spółdzielczy w Międzyrzecu Podlaskim nr konta  16 8039 0006 0000 0000 0452 0003 lub w kasie Urzędu Miasta ul. Pocztowa 8 21-560 Międzyrzec Podlaski w daniach i godzinach pracy Urzędu Miasta w roku kalendarzowym objętym zezwoleniem, w trzech równych ratach:

w nieprzekraczalnych terminach do 31 stycznia, 31 maja i 30 września 2017 r.

W roku utraty ważności zezwolenia  opłaty za korzystanie z zezwolenia dokonuje się jednorazowo w wysokości proporcjonalnej do okresu ważności zezwolenia w nieprzekraczalnym terminie  do dnia 31 stycznia 2017 r.   

(DECYDUJE DATA WPŁYWU OPŁATY NA RACHUNEK MIASTA)

 W przypadku niezłożenia oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych w roku poprzednim lub niedokonania opłaty w należnej  wysokości oraz w obowiązujących terminach, zezwolenie na sprzedaż lub sprzedaż i podawanie napojów alkoholowych stosuje się przepisy art. ust 12 pkt  5, ust 12a i ust 12b ustawy z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (Dz.U. z 2016 r., poz. 487, ze zm.).  

app2

Inwestycje zrealizowane przy udziale funduszy zewnętrznych

zriwm

Miasta partnerskie

mp