SZALONY BIEG DLA SPRAGNIONYCH WRAŻEŃ

Pięć kilometrów najeżonych przeszkodami mieli do pokonania uczestnicy II edycji Ekstremalnego Biegu Międzyrzeckich Jeziorek, który odbył się 26 sierpnia. Wystartowało w nim 53 zawodników.

bal 2 02

14 lutego roku w Samorządowym Przedszkolu nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim odbył się Walentynkowy Bal Przebierańców.

Dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. W sali można było spotkać wróżki, królewny, strażaka, myszkę Miki, a nawet Spider-Mana. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Maluchy w przerwach zajadały się słodkościami, przygotowanymi przez rodziców. Było wiele śmiechu i radości, jak na karnawał przystało.