Slide item 5 .

W sobotę 18 marca w kościele św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim o godz. 17.00 odbędzie się msza żałobna oraz wyjątkowy koncert chorałów starocerkiewnych w wykonaniu chóru Sacrum.

W ten sposób, po raz kolejny Zakon Rycerski Ziemi Międzyrzeckiej upamiętni rocznicę śmierci Wielkiego Mistrza Zakonu, który 18 marca 1314 roku w Paryżu został spalony na stosie. Dodatkową atrakcją wieczoru będzie spektakl jednego aktora - Memento Finis - Requiem dla Jakuba de Molay. Honorowy patronat nad imprezą objął burmistrz Zbigniew Kot.

2017 03 18 Plakat Requiem www