Slide item 5 .

Zapraszamy na kolejne spotkanie podróżnicze z cyklu Vito exTrEAM. Tym razem gościć będziemy Kamilę Kielar, która opowie o wyprawie rowerowej po oblodzonych drogach Kanady. Rzecz będzie o płukaniu złota, niedźwiedziach, spotkaniach z wilkami i zakopywaniu namiotu w śniegu.

Kamila Kielar od września do grudnia przejechała wszystkie drogi na Jukonie. W trakcie tej wyprawy doświadczyła morderczych podjazdów, które nagradzała sobie tabliczką czekolady, traperstwa na profesjonalnym poziomie, podejrzanych kontaktów z zarośniętymi mężczyznami, tygodniowego więzienia na kole podbiegunowym w oczekiwaniu na wyciszenie burzy polarnej. Miała również okazję uczestniczyć w ceremonii uwalniania orłów.

Kamila Kielar ma na koncie 6 kontynentów oraz 60 krajów. Najważniejsze projekty podróżnicze, w których brała udział to Afryka Nowaka oraz samotne podróże rowerowe w poprzek całej Alaski i Kamczatki. Zimą podróżuje rowerem oraz pomieszkuje na Jukonie oraz Terytoriach Północno-Zachodnich w Kanadzie, prowadziła etap „Rowerowego Jamboree” przez Iran i Turkmenistan, tańcząca z niedźwiedziami, specjalistka od tundry. Entuzjastka entuzjazmu. O swojej wyprawie, i nie tylko opowie na już 17 marca o godzinie 11.00  w Międzyrzecu Podlaskim. Zapraszamy do sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury. Wstęp jest wolny.