SZALONY BIEG DLA SPRAGNIONYCH WRAŻEŃ

Pięć kilometrów najeżonych przeszkodami mieli do pokonania uczestnicy II edycji Ekstremalnego Biegu Międzyrzeckich Jeziorek, który odbył się 26 sierpnia. Wystartowało w nim 53 zawodników.

ceidg

UWAGA!

W związku ze zmianą ustawy z dn. 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (Dz.U.2015 r., poz. 584, z późn. zm.) informuję, że z dniem 19 maja 2016 r.zmienia się DRUK WNIOSKU o wpis do Centralnej Ewidencji
i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG).

Dotychczas przygotowane wnioski anonimowe należy złożyć i podpisać  w Urzędzie Miasta najpóźniej do 18 maja 2016 r. ( po tym terminie wnioski  zostaną usunięte z systemu).

Należy pamiętać, że datą złożenia wniosku jest dzień jego podpisania w urzędzie.

Proszę o składanie od dnia 19 maja 2016 r. wniosków o wpis do CEIDG na nowym druku.

Nowy druk wniosku o wpis do CEIDG

Burmistrz Miasta

Zbigniew Kot