Strona główna
SZALONY BIEG DLA SPRAGNIONYCH WRAŻEŃ

SZALONY BIEG DLA SPRAGNIONYCH WRAŻEŃ


Pięć kilometrów najeżonych przeszkodami mieli do pokonania uczestnicy II edycji Ekstremalnego Biegu Międzyrzeckich Jeziorek, który odbył się 26 sierpnia. Wystartowało w nim 53 zawodników.


Więcej informacji

POBIEGLI ULICAMI MIASTA

POBIEGLI ULICAMI MIASTA


Za nami druga edycja Ulicznej Międzyrzeckiej Dychy. W biegu wystartowało 150 osób w wieku od 2 do 78 lat.Wśród konkurencji znalazły się biegi dla dzieci, marsz nordic walking, bieg na rolkach oraz bieg główny na 10 km. Nie było łatwo, upał dawał się we znaki, ale nie zniechęcił uczestników, którzy mimo zmęczenia zadowoleni wbiegali na metę.


Więcej informacji

POWSTANIE NOWA ŚCIEŻKA ROWEROWA

POWSTANIE NOWA ŚCIEŻKA ROWEROWA


Już we wrześniu rozpocznie się budowa kolejnej ścieżki rowerowej w Międzyrzecu Podlaskim. Dzięki temu miłośnicy dwóch kółek zyskają dogodny dojazd do ul. Rudnickiej.


Więcej informacji

GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU

GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU


Międzyrzecka Kryta Pływalnia „Oceanik” wkrótce będzie jak nowa. Miasto pozyskało 342 tys. zł na remont hali basenowej i jej zaplecza.


Więcej informacji

 

U W A G A !

Informacja dla hodowców trzody chlewnej

W związku z kolejnymi przypadkami wystąpienia na terenie powiatu bialskiego ognisk afrykańskiego pomoru świń (ASF), oraz możliwością rozszerzenia granic obszarów objętych restrykcjami, zwracam się do Państwa o rozważenie jak najszybszej sprzedaży świń znajdujących się w Waszym posiadaniu lub dokonania ich uboju na użytek własny.

Jednocześnie przypominam o konieczności przestrzegania przepisów prawa obowiązujących w zakresie identyfikacji i rejestracji zwierząt, a także zdrowia zwierząt oraz zwalczania chorób zakaźnych zwierząt.

Link do filmu edukacyjnego pt. "Afrykański pomór świń - zasady ochrony świń przed chorobą":

Burmistrz Miasta

Międzyrzec Podlaski

 

app2

Inwestycje zrealizowane przy udziale funduszy zewnętrznych

zriwm

Miasta partnerskie

mp