Firma ICT LAB - Centrum Szkoleń Informatycznych organizującej w województwie lubelskim bezpłatne szkolenia, które mają za zadanie przełamać lęki i obawy związane z korzystaniem z komputera i z Internetu oraz zachęcić uczestników do wykorzystywania tych narzędzi w życiu codziennym.

W szkoleniach mogą wziąć udział powyżej 25 roku życia, a szczególnie w wieku 50+ i niepełnosprawne, mające wykształcenie co najwyżej średnie i zamieszkujące na terenie województwa lubelskiego. Kurs obejmuje 80 godzin szkoleń realizowanych w trybie tygodniowym (3 dni w tygodniu po 4 godziny) bądź weekendowym (2 dni po 5 godzin) - w zależności od preferencji uczestników. Szkolenia będą realizowane  w najbliższym uczestnikom miejscu z dostępem do Internetu i pracowni komputerowej dla grupy 10 osób zainteresowanych udziałem w szkoleniu. Każdy z uczestników kursu otrzyma bezpłatne materiały szkoleniowe oraz możliwość uzyskania certyfikatu VCC. Do projektu zapraszamy również grupy zorganizowane (np. kluby seniora, koła gospodyń, kluby aktywności itp.) spełniające łącznie wymagania zamieszczone powyżej.

Szczegóły pod nr tel. 508 194 662.

plakat informacyjny