Strona główna
POBIEGLI ULICAMI MIASTA

POBIEGLI ULICAMI MIASTA


Za nami druga edycja Ulicznej Międzyrzeckiej Dychy. W biegu wystartowało 150 osób w wieku od 2 do 78 lat.Wśród konkurencji znalazły się biegi dla dzieci, marsz nordic walking, bieg na rolkach oraz bieg główny na 10 km. Nie było łatwo, upał dawał się we znaki, ale nie zniechęcił uczestników, którzy mimo zmęczenia zadowoleni wbiegali na metę.


Więcej informacji

POWSTANIE NOWA ŚCIEŻKA ROWEROWA

POWSTANIE NOWA ŚCIEŻKA ROWEROWA


Już we wrześniu rozpocznie się budowa kolejnej ścieżki rowerowej w Międzyrzecu Podlaskim. Dzięki temu miłośnicy dwóch kółek zyskają dogodny dojazd do ul. Rudnickiej.


Więcej informacji

Slide item 6
GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU

GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU


Międzyrzecka Kryta Pływalnia „Oceanik” wkrótce będzie jak nowa. Miasto pozyskało 342 tys. zł na remont hali basenowej i jej zaplecza.


Więcej informacji

parkomat

 

Opłaty pobierane są tylko w dni robocze (poniedziałek- piątek) w godz. 8.00-16.00. W dni świąteczne (ustawowo wolne od pracy) postój jest bezpłatny.

Za  najkrótszy (24 minutowy) czas postoju trzeba uiścić opłatę w wysokości 40 groszy. Stawka za pierwszą godzinę postoju wynosi 1,00 zł, za drugą - 1,20 zł, za trzecią - 1,40 zł. Czwarta i każda następna kosztuje 1,00 zł. Opłata naliczana jest proporcjonalnie do czasu postoju. Przykładowo za 1,5 godzinny czas parkowania należy zapłacić 1, 60 zł (1,00 zł za pierwszą godzinę i 60 gr czyli połowę stawki za drugą godzinę).

Chętni za 200 zł mogą wykupić miesięczną opłatę abonamentową. Należy pamiętać, że automaty nie wydają reszty.

Parkomaty są zamontowane w trzech dostępnych miejscach: przy sklepach Witaminka, Oleńka oraz obok telebimu. Ich obsługa nie jest skomplikowana, ponadto na każdym urządzeniu znajduje się instrukcja. Należności parkingowe trzeba uiszczać z góry, a dowód wpłaty włożyć za przednią szybę auta. Brak biletu parkingowego będzie skutkował dodatkową opłatą w wysokości 50 zł.

 

app2

Inwestycje zrealizowane przy udziale funduszy zewnętrznych

zriwm

Miasta partnerskie

mp