Firma CONSULTOR Sp. z o.o.  w dniach 30.01.2017- 17.02.2017r. będzie przeprowadzać rekrutacje do projektu „Zatrudnij się sam!”. W ramach naboru wniosków przyznawane będą dotacje na uruchomienie  i prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Projekt prowadzony jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Z bezzwrotnej dotacji na uruchomienie działalności gospodarczej mogą skorzystać osoby bezrobotne i bierne zawodowo w wieku 30 lat i więcej z województwa lubelskiego. Projekt skierowany jest do 52 osób (27 kobiet, 25 mężczyzn)  w wieku 30 lat i więcej, zamierzających  rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej, z wyłączeniem zarejestrowanych w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, Krajowym Rejestrze Sądowym, lub prowadzących działalność na podstawie odrębnych przepisów w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu, w tym w szczególności:

− osoby bezrobotne, poszukujące pracy (pozostające bez zatrudnienia) i bierne zawodowo, znajdujące się w szczególnej sytuacji na rynku pracy, tj.:

• kobiety,

• osoby powyżej  50 r. życia,

•  osoby z niepełnosprawnościami,

•  osoby długotrwale bezrobotne,

•  osoby niskowykwalifikowane,

− osoby odchodzące z rolnictwa zarejestrowane jako bezrobotne oraz członkowie ich rodzin zarejestrowani jako bezrobotni, pod warunkiem, że należą do osób znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy, a ich gospodarstwa rolne nie przekraczają 2 ha przeliczeniowych ( pierwszeństwo w rekrutacji).

Kandydaci zainteresowani udziałem powinni złożyć w biurze projektu „Zatrudnij się sam!” komplet wymaganych dokumentów   w terminie 30.01.2017r.-17.02.2017r.

Formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami może być wysłany pocztą  lub kurierem na adres Biura Projektu: Consultor Sp.z o.o., ul. Droga Męczenników Majdanka 74, 20-325 Lublin , tel. 81 745 41 91, 509 897 677.

plakat projektu zmniejszony