Strona główna
SZALONY BIEG DLA SPRAGNIONYCH WRAŻEŃ

SZALONY BIEG DLA SPRAGNIONYCH WRAŻEŃ


Pięć kilometrów najeżonych przeszkodami mieli do pokonania uczestnicy II edycji Ekstremalnego Biegu Międzyrzeckich Jeziorek, który odbył się 26 sierpnia. Wystartowało w nim 53 zawodników.


Więcej informacji

POBIEGLI ULICAMI MIASTA

POBIEGLI ULICAMI MIASTA


Za nami druga edycja Ulicznej Międzyrzeckiej Dychy. W biegu wystartowało 150 osób w wieku od 2 do 78 lat.Wśród konkurencji znalazły się biegi dla dzieci, marsz nordic walking, bieg na rolkach oraz bieg główny na 10 km. Nie było łatwo, upał dawał się we znaki, ale nie zniechęcił uczestników, którzy mimo zmęczenia zadowoleni wbiegali na metę.


Więcej informacji

POWSTANIE NOWA ŚCIEŻKA ROWEROWA

POWSTANIE NOWA ŚCIEŻKA ROWEROWA


Już we wrześniu rozpocznie się budowa kolejnej ścieżki rowerowej w Międzyrzecu Podlaskim. Dzięki temu miłośnicy dwóch kółek zyskają dogodny dojazd do ul. Rudnickiej.


Więcej informacji

GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU

GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU


Międzyrzecka Kryta Pływalnia „Oceanik” wkrótce będzie jak nowa. Miasto pozyskało 342 tys. zł na remont hali basenowej i jej zaplecza.


Więcej informacji

Lokalny Punkt Informacyjny zaprasza na spotkania osoby, które planują rozpocząć działalność gospodarczą przy wsparciu Funduszy Europejskich. Odbędą się one 3 i 10 marca w Białej Podlaskiej przy ul. Warszawskiej 14 w sali audiowizualnej nr 8. Wezmą w nich udział przedstawiciele firm i instytucji dysponujący w najbliższym czasie takimi funduszami, w związku z tym każdy uczestnik będzie mógł zadać szczegółowe pytania bezpośrednio organizatorom konkursów. Zainteresowani tematem mogą zgłaszać się mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie - (83) 343 58 44 lub osobiście.

Program spotkań – 3.03.2017 r i 10.03. 2017 r.

9.45 – 10.00   Rejestracja uczestników

10.00 – 10.15  Przedstawienie oferty sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich

10.15 – 10.30  Szkolenia i staże dla osób pozostających bez pracy finansowane ze środków europejskich

10.30 – 12.00  Oferta podmiotów posiadających dotacje na założenie własnej działalności gospodarczej

12.00 – 12.15  Przerwa kawowa

12.15 – 12.45  Możliwości wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich ,,Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej’’

12.45 – 13.00  Sesja pytań i odpowiedzi, konsultacje indywidualne

app2

Inwestycje zrealizowane przy udziale funduszy zewnętrznych

zriwm

Miasta partnerskie

mp