SZALONY BIEG DLA SPRAGNIONYCH WRAŻEŃ

Pięć kilometrów najeżonych przeszkodami mieli do pokonania uczestnicy II edycji Ekstremalnego Biegu Międzyrzeckich Jeziorek, który odbył się 26 sierpnia. Wystartowało w nim 53 zawodników.

Lokalny Punkt Informacyjny zaprasza na spotkania osoby, które planują rozpocząć działalność gospodarczą przy wsparciu Funduszy Europejskich. Odbędą się one 3 i 10 marca w Białej Podlaskiej przy ul. Warszawskiej 14 w sali audiowizualnej nr 8. Wezmą w nich udział przedstawiciele firm i instytucji dysponujący w najbliższym czasie takimi funduszami, w związku z tym każdy uczestnik będzie mógł zadać szczegółowe pytania bezpośrednio organizatorom konkursów. Zainteresowani tematem mogą zgłaszać się mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie - (83) 343 58 44 lub osobiście.

Program spotkań – 3.03.2017 r i 10.03. 2017 r.

9.45 – 10.00   Rejestracja uczestników

10.00 – 10.15  Przedstawienie oferty sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich

10.15 – 10.30  Szkolenia i staże dla osób pozostających bez pracy finansowane ze środków europejskich

10.30 – 12.00  Oferta podmiotów posiadających dotacje na założenie własnej działalności gospodarczej