Strona główna
SZALONY BIEG DLA SPRAGNIONYCH WRAŻEŃ

SZALONY BIEG DLA SPRAGNIONYCH WRAŻEŃ


Pięć kilometrów najeżonych przeszkodami mieli do pokonania uczestnicy II edycji Ekstremalnego Biegu Międzyrzeckich Jeziorek, który odbył się 26 sierpnia. Wystartowało w nim 53 zawodników.


Więcej informacji

POBIEGLI ULICAMI MIASTA

POBIEGLI ULICAMI MIASTA


Za nami druga edycja Ulicznej Międzyrzeckiej Dychy. W biegu wystartowało 150 osób w wieku od 2 do 78 lat.Wśród konkurencji znalazły się biegi dla dzieci, marsz nordic walking, bieg na rolkach oraz bieg główny na 10 km. Nie było łatwo, upał dawał się we znaki, ale nie zniechęcił uczestników, którzy mimo zmęczenia zadowoleni wbiegali na metę.


Więcej informacji

POWSTANIE NOWA ŚCIEŻKA ROWEROWA

POWSTANIE NOWA ŚCIEŻKA ROWEROWA


Już we wrześniu rozpocznie się budowa kolejnej ścieżki rowerowej w Międzyrzecu Podlaskim. Dzięki temu miłośnicy dwóch kółek zyskają dogodny dojazd do ul. Rudnickiej.


Więcej informacji

GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU

GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU


Międzyrzecka Kryta Pływalnia „Oceanik” wkrótce będzie jak nowa. Miasto pozyskało 342 tys. zł na remont hali basenowej i jej zaplecza.


Więcej informacji

Trwa rekrutacja do Żłobka Miejskiego w Międzyrzecu Podlaskim na rok szkolny 2017/2018. Do placówki zostaną przyjęte dzieci, które 1 września  będą miały ukończone 20 tygodni życia.

Dzieci, które aktualnie korzystają ze żłobka, kontynuują pobyt  w roku szkolnym 2017/2018 na podstawie „Karty zgłoszenia dziecka do Żłobka – Kontynuacja”. Wnioski, które zostaną złożone po terminie tj. 28 kwietnia 2017 r. nie będą rozpatrywane. Lista przyjętych maluchów  zostanie podana do publicznej wiadomości 22 maja. Do 30 czerwca rodzice będą mieli czas na dostarczenie zaświadczenia lekarskiego i podpisanie umowy z placówką. Żłobek jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00, tel. 660 390 471.

app2

Inwestycje zrealizowane przy udziale funduszy zewnętrznych

zriwm

Miasta partnerskie

mp