Городской культурный центр

                                                  bip      fbnowelogo    

0
0
0
s2smodern

Urząd Miasta oraz Komisariat Policji w Międzyrzecu Podlaskim apelują o prawidłowe parkowanie pojazdów na ul. Przedszkolnej!

W związku z coraz większą liczbą zgłoszeń, które otrzymują policjanci z międzyrzeckiego komisariatu, APELUJEMY o parkowanie pojazdów w tym miejscu zgodnie z obowiązującymi przepisami, tj. w miejscach do tego wyznaczonych.

Kierowcy, w tym przede wszystkim mieszkańcy osiedla przy ul. Przedszkolnej nagminnie nie stosują się do znaku D-40 „Strefa zamieszkania” parkując pojazdy w miejscach do tego niedozwolonych. Powoduje to m.in. brak możliwości swobodnego wjazdu na teren znajdującego się tam przedszkola. Ponadto ul. Przedszkolna jest jedyną drogą przeciwpożarową umożliwiającą dojazd służbom ratowniczym do pobliskich nieruchomości.

Prawidłowe parkowanie to kwestia bezpieczeństwa oraz płynności ruchu drogowego. W przypadku dalszego niestosowania się do obowiązujących przepisów policja będzie zmuszona podjąć stanowcze działania w celu zminimalizowania tego typu wykroczeń drogowych.

wykrzyknik