Городской культурный центр

                                                  bip      fbnowelogo    

0
0
0
s2smodern

Województwo Lubelskie realizuje programy stypendialne będące programami wsparcia finansowego dla zdolnych uczniów (kształcących się w formie dziennej) - "Lubelskie wspiera uzdolnionych 2024-2025" oraz "Lubelska kuźnia talentów”.

Nabór o przyznanie stypendiów będzie prowadzony w dniach od 21 czerwca do 12 lipca 2024 roku. Ich celem jest przede wszystkim finansowe wsparcie uzdolnionych, pracowitych uczniów znajdujących się w niekorzystnej sytuacji społeczno-ekonomicznej. O stypendium mogą ubiegać się uczniowie szkół podstawowych (klasy V-VIII), liceów ogólnokształcących (klasy I-IV) oraz uczniowie szkół zawodowych, techników, szkół branżowych I i II stopnia, szkół artystycznych i szkół policealnych.

„Lubelskie wspiera uzdolnionych 2024-2025”– program stypendialny skierowany jest do uczniów klas V-VIII szkół podstawowych oraz klas I-IV liceów ogólnokształcących (z wyłączeniem szkół dla dorosłych) pobierających naukę w  szkołach, na obszarze województwa lubelskiego, znajdujących się w  niekorzystnej  sytuacji społeczno-ekonomicznej (spełniających warunki określone w regulaminie).

Szczegółowe informacje o projekcie Lubelskie wspiera uzdolnionych 2024-2025 

„Lubelska kuźnia talentów 2024-2025”–  program stypendialny skierowany jest do kształcących się w formie dziennej uczniów/słuchaczy techników, szkół branżowych I i II stopnia, szkół artystycznych i szkół policealnych, pobierających naukę w  szkołach, na obszarze województwa lubelskiego, znajdujących się w niekorzystnej sytuacji społeczno-ekonomicznej (spełniających warunki określone w regulaminie).

Szczegółowe informacje o projekcie Lubelska kuźnia talentów 2024-2025 

Wnioski o przyznanie stypendium w ramach programów stypendialnych: „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2024-2025” oraz „Lubelska kuźnia talentów 2024-2025” można składać w terminie od 21 czerwca do 12 lipca 2024 r.

Projekty skierowane są również do spełniających kryteria, uczniów z niepełnosprawnościami, w związku z czym osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy przy wypełnieniu dokumentów stypendialnych proszone są o kontakt z pracownikami Departamentu Kultury, Edukacji i Dziedzictwa Narodowego.

Szczegółowe informacje na temat programów stypendialnych dla uczniów udzielane są pod numerami telefonów: (81) 47 81 102  lub poprzez skrzynkę e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

 

ifx6f40c261b8fe8168 LKT LWU 893x567

 

Plakat informujący o naborze wniosków 1