Międzyrzeckie jeziorka

Plenerowe Centrum Rekreacji Ruchowej to duży kompleks na międzyrzeckich jeziorkach, który jest główną atrakcją nie tylko w powiecie bialskim. To bezpieczne miejsce do uprawiania sportu i rekreacji przeznaczone dla dzieci i dorosłych. 

346rghgfh567

 

Jest tu tor pump truck, dwa boiska, kort do tenisa ziemnego, siłownia, cztery place zabaw w tym jeden sensoryczny, skate park, plaża i plac streetworkout. Dodatkową atrakcją jest pływająca fontanna.
Międzyrzeckie jeziorka to obecnie bezpieczne miejsce rekreacji i wypoczynku, umożliwiające organizację wydarzeń kulturalnych i spotkań. Urządzenia sportowo-rekreacyjne służą aktywizacji mieszkańców. Nowa nawierzchnia drogi, parking, chodniki, monitoring i oświetlenie poprawiły dostępność i zwiększyły bezpieczeństwo na tym terenie.

 

56hjghj5678


Administratorem całego kompleksu jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wykwalifikowani ratownicy strzegą kąpieliska w sezonie letnim. Znajduje się tu również wypożyczalnia sprzętu wodnego: kajaków, rowerów wodnych oraz SUP desek. Funkcjonuje codziennie od godz. 10:00 do minimum godz. 20:00. Otwarta została też baza gastronomiczna, zorganizowana przez lokalne firmy.


Do dyspozycji jest parking na 100 aut.
Kontakt do administratora terenu:
83 371 64 20, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.