Zespół Placówek Oświatowych Nr 3

zpo3

 

ul. Leśna 2

21-560 Międzyrzec Podlaski
tel/fax 83 371 78 35
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strony internetowe:
www.sp3miedzyrzec.edupage.org
www.gs3miedzyrzec.edupage.org

BIP: zpo3.bip.miedzyrzec.pl

 

W skład ZPO nr 3 wchodzą:
Samorządowe Przedszkole Nr 3 z oddziałami integracyjnymi – ul. Leśna 2
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II z oddziałami integracyjnymi i sportowymi– ul. Leśna 2

Dyrektor: Jolanta Wolanin

Wicedyrektorzy:

Ewa Włodarczyk

Aneta Strep

 ZPO nr 3 to nowoczesna placówka oświatowa wyposażona w tablice interaktywne, rzutniki multimedialne i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Posiada oddziały sportowe o profilu: piłka siatkowa, pływanie, lekkoatletyka oraz klasy integracyjne na wszystkich poziomach edukacyjnych. Uczniowie do dyspozycji mają nowoczesną halę, kompleks boisk Orlik, pływalnię, siłownię, małe salki gimnastyczne, plac zabaw oraz sale do małej motoryki.

Przedszkole realizuje podstawę programowa nauczania przedszkolnego, sale zajęć stwarzają doskonałe warunki do wielogodzinnego przebywania w nich dzieci. Są miejscem nauki, zabawy i odpoczynku. Dodatkowo przedszkole oferuje m.in.: rytmikę, język angielski, naukę pływania na basenie, naukę tańca towarzyskiego, dzieci z wadami postawy mają możliwość uczestniczenia w bezpłatnych zajęciach gimnastyki korekcyjnej. Ponadto przedszkole posiada duży plac zabaw, wyposażony w urządzenia terenowe.