Sport
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Zarówie 86
21-560 Międzyrzec Podlaski
tel. 83 3717808
fax: 83 3716420
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mosir.miedzyrzec.pl, BIP: mosir.bip.miedzyrzec.pl

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Międzyrzecu Podlaskim administruje obiektami sportowymi, zajmuje się organizacją imprez sportowo – rekreacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz współpracuje z placówkami oświatowym, klubami sportowymi, stowarzyszeniami i organizacjami na terenie miasta.

 

IMG 5542

 

 

Obiekty MOSiR:

-         pływalnia miejska OCEANIK z sauną przy ul. Zarówie 86;

-         stok narciarki z nawierzchnią igelitową oraz wypożyczalnią sprzętu narciarskiego, parkingiem i polem biwakowym przy ul. Zahajkowskiej 22-26;

-         stadion miejski z kompleksem boisk sportowych, pawilonem sportowym oraz kortami tenisowymi przy ul. Pszennej 3;

-        lodowisko sezonowe Biały Orlik przy ul. Warszawskiej 30 (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych)

-        kąpielisko przy ul. Zahajkowskiej (strzeżone od czerwca do sierpnia)

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji od lat współpracuje z Klubem Sportowym „MOSiR HURAGAN”, w którym aktywnie działają sekcje:

-         piłkarska – około 200 zawodników;

-         pływacka – około 70 zawodników;

orlik trojka

-         taekwondo olimpijskiego – około 80 zawodników;

-         siatkarska – 14 zawodników w II lidze mężczyzn;

-         tenisa stołowego – 14 zawodników w III i IV lidze;

-         rowerowa MTB – około 15 zawodników.

 

Dzięki zapewnieniu przez MOSiR odpowiednich warunków do treningów zawodnikom poszczególnych sekcji, KS „MOSiR HURAGAN” może poszczycić się wieloma medalistami, reprezentantami i rekordzistami Polski w swoich dyscyplinach.

Oferta sportowa i możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu jest stale poszerzana i dostosowywana do oczekiwań mieszkańców miasta. Zapraszamy chętnych do współpracy w kreowaniu sportowego życia Międzyrzeca Podlaskiego.