SMS-y i aplikacja BLISKO

Poprzez mobilny system powiadamiania informujemy o aktualnych sprawach dotyczących mieszkańców, zagrożeniach i niebezpieczeństwach, utrudnieniach i awariach, terminach odbioru odpadów komunalnych, a także imprezach kulturalnych i sportowych. Są trzy sposoby otrzymywania powiadomień: SMS-em, e-mailem lub przez aplikację Blisko.

Aby otrzymywać komunikaty poprzez SMS, można zarejestrować się przez formularz on-line. W celu bezpieczeństwa należy pobrać kod SMS, aby potwierdzić numer telefonu. W przypadku odpadów komunalnych trzeba wybrać właściwy rejon. 

Aby otrzymywać komunikaty poprzez serwis e-mail można zarejestrować się przez formularz on-line dostępny tutaj.

Aby otrzymywać komunikaty poprzez aplikację BLISKO należy pobrać ją z Google Play, APP Store lub Windows Store, wpisując w wyszukiwarkę „Blisko” lub pobrać ją ze strony sisms.pl. Aplikacja jest darmowa, a korzystanie z niej całkowicie bezpłatne. Komunikator wymaga jedynie połączenia z internetem.

W aplikacji „Blisko”, oprócz komunikatów z miasta, można również włączyć inne powiadomienia:

- Blisko Ekologii

- Child Alert

- Jakość powietrza- lubelskie

- Komenda Główna Policji

- Komenda Główna Policji w Lublinie

To nowoczesny, szybki sposób gwarantujący otrzymywanie wiarygodnych, rzetelnych i zawsze aktualnych informacji. Zapisani do systemu użytkownicy nie muszą się martwić, że zostaną zasypani ogromną ilością spamu i bezużytecznych reklam. Powiadomienia dotyczą wyłącznie określonych przy rejestracji tematów, a ich częstotliwość nie jest uciążliwa dla odbiorcy.