Czyste Powietrze

31 marca o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się spotkanie informacyjne odnośnie programu "Czyste powietrze". 

W Urzędzie Miasta działa gminny punkt konsultacyjno-informacyjny programu „Czyste powietrze”. Z uwagi na trwająca epidemię konsultacje odbywają się telefonicznie. W środy i czwartki w godz. 10-15 pod nr tel. 83 372 62 16 dyżuruje pracownik urzędu, który udziela informacji w sprawie programu.

Raz na kwartał, będą organizowane spotkania online z mieszkańcami, podczas których będziemy przedstawiać aktualne informacje dotyczące programu. Pierwsze planowane jest na przełomie maja i czerwca.
Uruchomiliśmy też adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na który można wysyłać pytania dotyczące programu.
Zaświadczenia o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu, które jest niezbędne wnioskodawcom przy ubieganiu się o dotację z programu „Czyste powietrze” wydaje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.
Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej:  www.wfos.lublin.pl/czyste-powietrze.html 
 
 
 
 
 

czyste powietrze obrazek