Ogłoszenia

OGŁOSZENIE O WYNIKACH NABORU

Gmina Miejska Międzyrzec Podlaski informuje o wynikach naboru wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych w budynkach budowanych przy ul. Leśnej w Międzyrzecu Podlaskim przez SIM Lubelskie Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

W okresie od 02.11.2023 r. do 15.12.2023 r. został przeprowadzony nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego budowanego w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej, obejmującej budowę 90 mieszkań w trzech budynkach wielorodzinnych przy ul. Leśnej w Międzyrzecu Podlaskim.

W toku naboru wpłynęło 108 wniosków z czego 107 wniosków spełniło wymagania formalne i zostało ujęte na liście najemców oraz liście rezerwowej jako zakwalifikowane do zawarcia umów najmu. Kolejność  na listach uzależniona jest od ilości pozyskanych przez wnioskodawcę punktów przyznawanych za spełnienie poszczególnych kryteriów naboru, a w przypadku równej liczby punktów dodatkowo od kolejności – daty wpływu wniosków

Listy zakwalifikowanych do zawarcia umów wnioskodawców przedstawiono poniżej, natomiast imienne listy wraz z kompletem złożonych dokumentów zostaną przekazane spółce SIM Lubelskie Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie w celu dalszego procedowania.

Kolejnym etapem procedury będzie zawarcie umów partycypacyjnych najemców z w/w spółką, która w tym celu będzie się kontaktować z osobami ujętymi na listach.

Celem uzyskania szerszych informacji, osoby zainteresowane mogą kontaktować się bezpośrednio ze spółką SIM Lubelskie Sp. z o.o. pod numerem telefonu 798 687 945, za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Załączniki