ŚDM
0
0
0
s2smodern

sdm

Już w najbliższą niedzielę, 3 lipca o godzinie 15:00 na Placu Jana Pawła 2 w Międzyrzecu Podlaskim odbędzie się ŚDM-owy raban, którego celem będzie promocja wydarzenia do którego pozostał niespełna miesiąc.

Podczas tej akcji wolontariusze zechcą zaprosić mieszkańców do udziału w zbliżających się Dniach w Diecezji, czyli pierwszej części Światowych Dni Młodzieży, podczas której będziemy gościć młodzież z zagranicy, ale także przedstawią najświeższe informacje dotyczące działalności Rejonowego Centrum ŚDM.

 

Przewidziane są różnorodne atrakcje, każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas spotkania będzie również można wesprzeć dzieło organizacji ŚDM w naszym rejonie. Na spotkanie zaproszone są szczególnie osoby, które zapisały się na wyjazd do Krakowa a także wszystkie rodziny, które zadeklarowały chęć przyjęcia pielgrzymów. W trakcie spotkania będzie czynny punkt informacyjny, gdzie będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat wyjazdu a także pobytu naszych gości w Międzyrzecu Podlaskim.

W PROGRAMIE:

I. Zawiązanie wspólnoty

-przedstawienie działalności ŚDM w naszym rejonie

II. Punkt informacyjny

- informacje o przydziale pielgrzymów

- informacje o wyjeździe do Krakowa

III. PIKNIK INTEGRACYJNY:

- stoiska ze słodkimi rozmaitościami

- malowanie twarzy,

- balonowe zoo;

IV. POKAZY SŁUŻB MUNDUROWYCH + znakowanie rowerów

V. ZDJĘCIE Z PAPIEŻEM FRANCISZKIEM

VI. QUIZY I KONKURSY Z NAGRODAMI

VII. FLASHMOB

VIII. WYSTAWA ZDJĘC NASZYCH ZAGRANICZNYCH GOŚCI