ŚDM
0
0
0
s2smodern

herb

Międzyrzec Podlaski, 3 lipca 2016 r.

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Międzyrzec Podlaski!

Szanowni Mieszkańcy Gminy Kąkolewnica!

 

Miasto Międzyrzec Podlaski, Gmina Międzyrzec Podlaski oraz Gmina Kąkolewnica aktywnie uczestniczą w przygotowaniach do zbliżających się Światowych Dni Młodzieży. Przez cały tydzień w okresie od 20 do 25 lipca w naszych rodzinach gościć będzie młodzież reprezentująca różne kraje świata. Zarówno na terenie miasta, gminy Międzyrzec Podlaski jak i gmin sąsiednich w tym czasie będą organizowane różne wydarzenia i imprezy, zapewniające moc przeżyć duchowych, kulturalnych, sportowych… Gorąco zachęcamy do udziału w tych inicjatywach, przygotowanych nie tylko dla gościnnej młodzieży, lecz także dla Państwa. To okazja do integracji, rozwinięcia dialogu, wymiany doświadczeń i zaprezentowania naszego kulturowego, lokalnego dziedzictwa.

W niedzielę 24 lipca pragniemy zorganizować przedsięwzięcie wyjątkowe – nie tylko dla przyjezdnych, ale również dla mieszkańców. Od godz. 15:00 do 20:00 tego dnia w parku przy Pałacu Potockich w Międzyrzecu odbędzie się Międzyrzecki Mam Talent. Wydarzenie to ma na celu odkrycie i zaprezentowanie potencjału, który tkwi we wszystkich Mieszkańcach. Serdecznie zachęcamy wszystkie osoby – dzieci, młodzież i dorosłych, pojedynczo i w grupach – do ujawnienia swoich talentów. Każdy z nas ma jakąś szczególna umiejętność – śpiew, recytacja, pantomima, teatr, gra na instrumentach, gimnastyka… - to może być wszystko. Ważne, aby mieć na siebie pomysł i odwagę, by podzielić się tym pomysłem i zaprezentować go naszym zagranicznym gościom. To nie będzie rywalizacja – to będzie Festiwal Talentów.

Zgłoszenia przyjmowane są u księży w zakrystii po każdej mszy świętej do 17 lipca. Występ nie powinien trwać dłużej niż 20 min. Jeśli liczba zgłoszeń będzie bardzo duża, zastrzegamy możliwość wyboru poszczególnych propozycji, tak aby zmieścić się w planowanym czasie prezentacji.

Zapraszamy gorąco wszystkich do udziału w Międzyrzeckim Mam Talent. To jedyna taka okazja do promocji, którą warto wykorzystać.

Z pozdrowieniami,

    Burmistrz Miasta                                      Wójt Gminy                                              Wójt Gminy

  Międzyrzec Podlaski                               Międzyrzec Podlaski                                      Kąkolewnica

        /-/Zbigniew Kot                                 /-/Krzysztof Adamowicz                            /-/Zbigniew Ładny