Strona główna
SZALONY BIEG DLA SPRAGNIONYCH WRAŻEŃ

Pięć kilometrów najeżonych przeszkodami mieli do pokonania uczestnicy II edycji Ekstremalnego Biegu Międzyrzeckich Jeziorek, który odbył się 26 sierpnia. Wystartowało w nim 53 zawodników.

Więcej informacji

POBIEGLI ULICAMI MIASTA

Za nami druga edycja Ulicznej Międzyrzeckiej Dychy. W biegu wystartowało 150 osób w wieku od 2 do 78 lat.Wśród konkurencji znalazły się biegi dla dzieci, marsz nordic walking, bieg na rolkach oraz bieg główny na 10 km. Nie było łatwo, upał dawał się we znaki, ale nie zniechęcił uczestników, którzy mimo zmęczenia zadowoleni wbiegali na metę.

POWSTANIE NOWA ŚCIEŻKA ROWEROWA

Już we wrześniu rozpocznie się budowa kolejnej ścieżki rowerowej w Międzyrzecu Podlaskim. Dzięki temu miłośnicy dwóch kółek zyskają dogodny dojazd do ul. Rudnickiej.

GRUNTOWNY REMONT NA 20-LECIE BASENU

Międzyrzecka Kryta Pływalnia „Oceanik” wkrótce będzie jak nowa. Miasto pozyskało 342 tys. zł na remont hali basenowej i jej zaplecza.

0
0
0
s2smodern

memorial

4 marca w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej. W ten sposób młodzi piłkarze z rocznika 2006 upamiętnili Faustyna Petruczenko, uznanego trenera, działacza sportowego i społecznego.

Turniej otworzył Arkadiusz Myszka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz dzieci patrona turnieju: Dariusz Petruczenko, Dorota Plewka i bratanek Leszek Petruczenko. W zawodach wzięło udział 8 zespołów, które grały systemem "każdy z każdym" po 10 minut. Zwyciężyła drużyna Orzeł Siemiatycze, która wygrała prawie wszystkie spotkania.

Międzyrzecki Huragan I zdobył trzecią lokatę, natomiast Huragan II wywalczył czwarte miejsce. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Szymon Stypułkowski (Orzeł), który otrzymał w nagrodę od Dariusza Petruczenko piłkę i dyplom. Najlepszym strzelcem został Jakub Piwowar (Huragan I), który strzelił aż 10 goli. Za najlepszego bramkarza uznano natomiast Bartosza Wieczorka (Huragan I). Zawodnicy otrzymali puchary, pamiątkowe dyplomy, długopisy, breloki, kalendarze, smycze i inne gadżety przekazane przez miasto Międzyrzec oraz firmę Millenium Leasing – Katarzyna Leszczyńska.

Honorowy patronat nad turniejem objął burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego.

Skład międzyrzeckich zespołów:

Huragan I: Bartosz Wieczorek, Kacper Roszkowski, Jakub Mróz, Jakub Piwowar, Igor Kotnarowski, Maciej Kiereczyński, Gabriel Sawczuk.

Huragan II: Jakub Pawłowski, Łukasz Moczulski, Bartosz Suśniak, Bartłomiej Rogulski, Maciej Kiryluk, Mikołaj Zaniewicz, Bartłomiej Chilicki, Adam Leszczyński, Karol Waszkiewicz.